Pubg Mobile Bedava UC Alma - Pubg Mobile Bedava UC Nasıl Alınır?

Pubg mobile bedava UC almak son zamanlarda pubg mobile oyuncuları tarafından bir hayli araştırılıyor. Bizde bu yazımıza özel sizlere Pubg mobile bedava UC almayı detaylı bir şekilde göstereceğiz.

Pubg Mobile Bedava UC Alma

İş bankası tarafından kurulan Nays, Akbank tarafından kurulan Tosla, kullanıcılarına özel mükemmel bir kampanya yaptı. Bu kampanya sayesinde kullanıcılar, arkadaşlarını davet eden kişilere özel her arkadaşının kişi başına belli bir ödeme yapıyor. Bu ödemeyi alan kullanıcılar ise, Pubg Mobile Bedava UC Almak için kullanıyor.

Pubg Mobile Bedava UC Alma

Yazımıza Başlamadan Önce İsterseniz aşağıdaki yazılara tıklayarak Videolu şekilde de izleyip bedava Pubg UC Alabilirsiniz.

Tosla Pubg Mobile Bedava UC Alma Videosu İçin TıklayınızYukarıda bahsettiğimiz 2 uygulama sayesinde Pubg Mobile'dan Tamamen Bedava bir şekilde UC Kazanabilir ve Oyun içerisinde ücretsiz şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

İlk Olarak Hopi'den Pubg Mobile UC Nasıl Alınır? Bunu gösterelim sizlere;

BONUS! Kysupin İle UC Alma

Kysupin İle UC Almak istiyorsanız öncelikle Kysupin sitesine girin ve ardından Pubg Mobile UC kaynağını ziyaret edin. Oradan sizler de UC alabilirsiniz.

Hopi İle UC Alma;

Telefonunuza veya Tabletinize Hopi uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra uygulamayı cihazınıza kurunuz ve kayıt olmanız gerekiyor. Uygulamaya  kayıt olurken bilgilerinizi tamamen doğru bir şekilde girmeye dikkat etmelisiniz çünkü UC kodunuzu e posta adresinize ücretsiz bir şekilde gönderiliyor.

Kayıt olduktan sonra 3 arkadaşınızı uygulamaya davet edin ve linkinizden uygulamayı indirmesini isteyin. 3 Arkadaşınız uygulamayı indirdikten sonra Hopi Uygulamanızda artık 15 paracık puanınız olması gerekiyor. Bu işleminizin ardından Hopi Uygulamasının arama yerine "Razer Gold Pin" yazınız ve arama kısmına tıklayınız. Karşınıza çıkan kategorilere tıklamanız ve daha sonrasında ise  15 paracık ile alabileceğiniz "razer gold pin" kodunuzu uygulamadan ücretsiz şekilde aldığınız paracığınız ile satın alınız.

Sonrasında Hopi'den almış olduğunuz kodu razer gold pin sitesine gidip ardından siteye giriş yaptıktan sonra kodunuzu aktifleştirip pubg mobile UC satın alma bölümüne giriniz. 15₺ Değerindeki UC kodunuzu bedava bir şekilde almış olacaksınız.

Şimdi ise Tosla ile Pubg Mobile bedava bir şekilde UC Almayı gösterelim sizlere.

Tosla İle UC Alma;

Ön Ödemeli bir kart olan Tosla, Akbank bankasının kurmuş olduğu bir internet üzeri sanal bankacılık kartıdır. Bu mobil uygulama ve kart ile arkadaşlarınızı davet ederek ücretsiz bir şekilde para kazanabiliyorsunuz.

Her arkadaşınızı getirdiğinizde bedava 4₺ bakiyeniz arkadaşınız geldiği anda hesabınıza ücretsiz bir şekilde yansımaktadır. Bu 4 TL bakiyeyi sürekli olarak devam ettirebilmektesiniz, yani istediğiniz kadar arkadaş davet ederek ücretsiz şekilde para kazanıp, bu kazandığınız para ile Bedava Pubg Mobile UC Satın Alıp Oyun içerisinde UC yi ister harcayıp ister Pubg ücretsiz eşya, Pubg ücretsiz skin, pubg ücretsiz araba, pubg ücretsiz set, vb. Pubg Mobile'de kullanabileceğiniz eşyalar alabilirsiniz.

Tosla Uygulamasına giriş yapalım ve alt bölümdeki, Tosla uygulama logosuna tıklayalım ve "ÖDE" kısmına tıkladıktan sonra oyun epin bölümüne gelelim, ardından Pubg mobile yazalım ve istediğiniz UC kodunu bedava bir şekilde alabiliyoruz.

Daha yeni Daha eski